Mimo běžný prodej koberců poskytujeme našim klientům i služby, bez kterých by naše činnost nebyla kompletní.

Nejvyužívanější službou je zkoušení vybraných koberců v interiéru zákazníka, a to skutečně kdekoliv po celé ČR, na Slovensku a dalších zemích Evropy. Je to nejlepší způsob, jak se vyhnout koupi nevhodného koberce, jak najít ten pravý. Tato služba je zcela zdarma a zákazníka k ničemu nezavazuje. Termín naší návštěvy si zákazník určuje sám, samozřejmostí jsou pro nás i večerní hodiny, popř. soboty a neděle.

K výběru koberců ke zkoušení doporučujeme návštěvu naší prodejny , případně výběr z galerie těchto internetových stránek. Když se nepodaří vybrat koberce při prvním zkoušení, ke druhému již dovážíme kolekci s ujasněnou představou přání zákazníka a s vizí interiéru dotaženého k dokonalosti. Nabídka je opravdu bohatá a ještě se nám nestalo, že bychom při zkoušení koberců zákazníka neuspokojili. Díky našim bohatým zkušenostem dovedeme poradit, doporučit vhodný koberec, ale nikdy zákazníka neovlivňujeme – konečné rozhodnutí je jen a jen na něm. On tam bude žít a interiér musí naplnit jeho představu o kráse. Prodejce, architekt a další přítomné osoby mají jen poradný hlas, nikoliv rozhodující. To je pro nás závazné.

I když máte velice přesnou představu o tom, jaký koberec chcete, interiér si řekne o své. Doladit koberec k barvě podlahy, sedací soupravy, stěn, zohlednit typ či intenzitu osvětlení a vybrat správný rozměr, je možné jen na místě, představivost či 3D vizualizace obvykle nestačí. Zavolejte, rádi Vás navštívíme.

O těchto návštěvách zachováváme samozřejmě naprostou mlčenlivost, soukromí zákazníků je pro nás posvátné.