Jsou odvětví, kde současný stav ekonomiky vede zákazníky ke snížení nároků na kvalitu poptávaného zboží. U našich koberců je situace opačná – nároky stoupají. Zákazník se neuspokojí jen s nějakými neprodejnými neuvěřitelně předraženými zbytky nabízenými na podvodných tzv. "totálních likvidačních výprodejích", ale trvá na kvalitě i za cenu toho, že si koberec nechá uvázat na zakázku.

Podle koberců předvedených na naší prodejně si zákazník stanoví hustotu vázání, zadá si přesný rozměr, který je zpravidla nestandardní a tím si vlastně určí i cenu koberce. Nemusí se spokojit s tím, co je skladem, ale uplatní svoji poptávku přesně dle své vlastní potřeby – a co je důležité, za cenu, kterou si sám určí.

Proces probíhá tak, že na naší prodejně si zákazník vybere řadu koberců, které by nějakým způsobem mohly být vhodné. Tyto koberce zákazníkovi odvážíme do jeho interiéru a tam na místě se rozhoduje. Tady se pozná, jaký rozměr je skutečně aktuální, podle intenzity osvětlení místnosti se určí, který odstín bude ladit s interiérem a z koberců dovezených na zkoušku se vybere ten, který se posléze použije jako vzor pro zakázkovou výrobu.

Běžně vyrábíme na zakázku koberce dle vlastní předlohy dodané zákazníkem. Inspiraci žádné meze neklademe.


Palacka_zakazkova_vyroba_2


Palacka_zakazkova_vyroba_4Palacka_zakazkova_vyroba_7

Palacka_zakazkova_vyroba_8

Palacka_zakazkova_vyroba_9

Palacka_zakazkova_vyroba_10

Palacka_zakazkova_vyroba_11